5. Izmir Rüzgar Sempozyumu ve Sergisi

07.05.2019 07:19
  •  A 

   Elektrik Mühendisleri Odasi ve Makina Mühendisleri Odasi Izmir subeleri tarafindan besincisi 3-4-5 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan Izmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi sektördeki son gelismelerin takip edildigi, sorunlarin masaya yatirildigi, rüzgâr enerjisi alaninda farkli bilesenlere ait en son teknolojilerin tartisildigi bir platformdur. Gerek ürün, gerekse hizmet alaninda bölgesel bir merkez olan ‘rüzgâr enerjisinin baskenti’ Izmir, sektörün teknik içerigi en yogun etkinligi olan Izmir Rüzgâr Sempozyumu ve Sergisi’ne 5. defa ev sahipligi yaparak günümüz teknolojilerinin yani sira gelecegin teknolojilerinin de paylasildigi bir ortam? kamuoyuna sunacaktir.

   Teknik oturumlarin yani sira en yeni akademik gelismelerin de paylasilacagi oturumlari ile akademi, sanayi, toplum is birligine katki sunacak olan sempozyum bünyesinde, yerli imalat teknolojileri ve üreticilerin karsilastiklari sorunlarin da tartisilacagi oturumlara yer verilecektir. Ayrica sektörün gelisimine paralel olarak bölgede yasanan sosyal ve çevresel sorunlari ele alinarak çözüm yollari aranacaktir.

   Sempozyum bünyesindeki sergide sektörde faaliyet gösteren firmalarin en yeni ürün ve hizmetlerini 3 gün süre ile tanitma sansinin olacagi etkinlikte, katilimcilar panel ve oturumlarda takip ettikleri teknolojileri dogrudan inceleme sansina eriseceklerdir.

   Rüzgâr Sempozyumu süresince bu alanda ürün ve hizmet üreten firmalarin, sempozyum katilimcilariyla iletisim kurabilecekleri ve çalisma konularini aktarabilecekleri bir ortam saglamak amaciyla sergi düzenlenecektir.

   Detayli bilgi için,

   http://www.ruzgarsempozyumu.org/

Editör: Utku Dagistan